7 stálých specialistů v týmu a další externí spolupracovníci

Náš tým

Společnost VIEWEGH GASTRO TEAM s.r.o pracuje jako tým, složený ze specializovaných odborníků, jejichž schopnosti a znalosti se vzájemně doplňují. Jádro členů našeho projektového teamu pracuje v oboru GASTRO více než 15 let.

Jan Viewegh, společník

č. autorizace 0009285
 

Vystudoval SŠ společného stravování v Praze. V oboru gastronomie se pohybuje od roku 1991. Pracoval ve společnostech Grandi a Gama Holding, nejprve jako obchodník, později jako key account manager. V letech 2003-4 spolupracuje se společností InterGast, což se mu stává osudným – našel si zde druhou manželku (sestru majitele), mnoho kamarádů a objevil kvalitní technologie. V r. 2005 kupuje gastro firmu INPRO PLUS a přetváří ji na první specializovanou projektovou kancelář v oboru gastronomie v ČR. Ve VGT se specializuje na projekty pro segment HORECA a na nové koncepty. Je značně cholerický, takže tyto projekty nesmí projednávat na hygieně. Jako jediný z teamu neumí kreslit ani v ruce ani na PC a přesto se jako první z teamu stal autorizovaným projektantem. Poslouchá hard rock a někdy sám sebe, hodně kouří a pořád chce přestat, rád lyžuje, zbožňuje dobré jídlo a pití, dobře fungující věci a hlavně dobré kamarády. Poslední dobou má sklony k tloustnutí. Má čtyři děti, které na rozdíl od něj, mají rozum, a proto nedělají gastronomii ani projektování. Neumí vést lidi, a proto je ve firmě šéf. Jeho humor je tvrdý a nekoroduje… je takový „nerezový“ humor.

Ing. Radek Jeřela, společník

č. autorizace 0011182
 

Vystudoval VŠ FSI v Praze. V oboru projekce gastronomických technologií se pohybuje od roku 1992. Pracoval ve společnostech Kronen a Gama Holding jako samostatný projektant a vedoucí projektového oddělení. Po roční praxi „na volné noze“ nastupuje v roce 2007 do VGT a v roce 2011 se stává společníkem. Specializuje se na projekty velkokapacitních jídelen, školního a závodního stravování, apod. Největší specializací je však trpělivost. Gastronomii se však stále učí a proto kreslí ve firmě nejvíc projektů. V kanceláři přišel o PC i o CAD (byl v něm fakt pomalý…) a zůstala mu jen největší sada pastelek a profesionální ořezávátko – na oboje je teď velmi háklivý (upozornění pro návštěvy - nesahat!). Rád lyžuje, poslouchá hard rock, sám aktivně mlátí do bicích, v opilosti někdy kouří doutníky. Lze ho spatřit i v roli divizního volejbalisty a vzorného manžela a otce tří dětí. Jeho humor je hygienicky nezávadný, elegantní, … je to takový „nerezový“ humor.

Jana Vieweghová, společník

Vystudovala (proti své vůli) SPŠPT v Praze, obor kvašení piva. Pivo nepije a říká o něm že „smrdí“. V oboru gastronomických technologií je již od roku 1996, kdy nastoupila ke svému bratrovi a dodnes pracuje ve společnosti InterGast. Zároveň pracuje i u nás ve firmě jako finanční šéf a „skoroúčetní“. Je to motorová myš naší firmy (tento výraz nesnáší). Stíhá nejen dvě firmy, ale také výchovu dětí ze dvou manželství, přípravu účetnictví Michala Viewegha a asi dalších tří subjektů a do toho toleruje svému muži totální absenci pomoci v domácnosti a v rodině (vyjma vaření víkendových obědů a večeří). Ve společnosti InterGast musí trpět narážky na to, že nadržuje naší firmě a u nás na to, že nadržuje jim… Nikdo jí to nezávidí a ona přesto stále říká, že je spokojená (dodnes mi nechce prozradit, které prášky bere – podezřívám ji, že je krade mému bráchovi…). Její humor je laskavý, milý a láskyplný … Není totiž nerezový.

Ing. Jana Janečková

č. autorizace 0011181
 

Vystudovala VŠ ČVÚT stavební fakultu v Praze. V oboru projekce gastronomických technologií se pohybuje od roku 2010. Nejprve jako OSVČ, poté již jako autorizovaný inženýr. Díky její znalosti angličtiny je v teamu specialistou na zahraniční klienty. Je první žena, která vydržela pracovat v našem teamu déle než 5 let , čemuž se doposud všichni v teamu divíme... Má dvě dcery, které se k ní chovají jak k ségře (což jí závidíme). Má ráda pivo (!), pohodu v práci a víkendy. Ve firmě povinně poslouchá hard rock – a moc se jí to líbí :) . Ze všeho nejvíc miluje jógu a vše mezi nebem a zemí. Každý týden medituje, aby v kanceláři vůbec mohla pracovat. Sama v práci humorem moc nehýří, ale je vděčným posluchačem - směje se veškerému humoru, který je alespoň trochu takový „nerezový“.

Čestmír Pavlík

Vystudoval SŠ strojní v Rakovníku. V oboru projekce gastronomických technologií se pohybuje od roku 1995. Pracoval ve společnosti Gama Holding jako vedoucí projektant CAD, kde zároveň zastával funkci správce sítě. V roce 2005 se nechal ukecat od Jana Viewegha a stává se prvním zaměstnancem společnosti, čehož doposud lituje… Je většinou tak zodpovědný, že si kolegové i šéf myslí, že je neomylný a to se mu pak občas vymstí… Chronická závislost na počítačových technologiích a CADu mu určila i místo v našem týmu. Pracuje s nejdražší a největší myší (nevím proč tomu říká myš, když to tak vůbec nevypadá?), největší obrazovkou, největším hard discem… Poslouchá folk a country (toto smí jen ve sluchátkách), v práci mlčí, a pokud náhodou promluví, pak jeho pc jazyku stejně moc nikdo nerozumí … S lidmi moc nekomunikuje a pokud, tak nejraději přes email. Je nepostradatelný a bohužel o tom ví. Jeho humor je studený, šedý a drahý … takový „nerezový“.

Ing. Jaroslava Hájková

Vystudovala VŠB-TU V Ostravě. V oboru gastronomických technologií se pohybuje od roku 2003 pracovala ve společnosti InterGast v technicko-servisním oddělení, kde měla na starosti logistiku. V roce 2015 nastupuje do naší společnosti jako první zaměstnanec, který NENÍ PROJEKTANT !… Nevěděli jsem, co takový „člověk“ vůbec dělá (?)… a tak jsme jí trochu hledali práci - a našli ! Bo studovala v Ostravě, je z ni takovy haviř naši partie. Dnes ma v robotě na starosti: vedení zakazek, fakturaci, pokladnu, web, emaily šefa, sdilene kalendaře, planovani roboty, smlouvy, navštěvy, objednavky, předavaci protokoly, servis kancelaře, komunikaci s kunčofty, terminy, plan firmy a par dalšich drobnych ukolu... Za to jsme jí naučili znovu řídit (auto) a učíme jí lásce ke gastronomii. Ač křehká to žena, futruje jak zavaleny hornik (hlavně maso), ale nikde to na ní není vidět. Její humor se někdy špatně opracovává, je totiž nepoddajný a chemicky odolný… je to takový „nerezový humor“.

Bc. Robert Trefný

Vystudoval Technickou univerzitu ve Zvolenu – specializace nábytek (což se do gastronomie hodí). V oboru gastronomických technologií je nováčkem, ale rychle se učí. Ve firmě je nejmladší, ale přesto nejvyšší (202 cm !), takže kromě práce v CADu a REVITu bude mít asi na starosti vymáhání pohledávek... Proto jsme ho také přihlásili do rugby clubu RC Říčany (jež sponzorujeme) , aby se učil obojí najednou. A také zde se učí rychle, neboť již po chvíli byl přijat do A teamu (nepleťte si prosím s G teamem) reprezentace rugby ČR. V sezóně je tedy jeho účast v práci slabší, ale o to víc se snaží „dohnat a složit“ další pracovní úkoly. Pozici druhé řady zastává jak v RC Říčany, tak v našem teamu a jde mu to zatím zdatně. Poslouchá něco strašného , ale časem ho přeučíme na hard-rock. Jeho humor je rovný, přímý a dlouhý, jako tabule nerezu, takže se snáší s tím naším již od prvního dne.

Ing. Arch. Vojtěch Listoň

Vystudoval VŠ ČVUT v Praze, fakulta architektury. V oboru gastronomických technologií se vyskytl před dvěma lety náhodou - jako brigádník v naší společnosti. Gastronomií je zatím nepolíben (jeho vrcholem jsou toasty - dělá nám je i na firmě). Jeho bakalářská práce však již byla …. hodně ovlivněna působením v naší firmě, takže plocha kaváren, restaurací a barů byla stejně velká, jako zbytek objektu… Motorkář, amatérský horolezec po továrních komínech a poloprofesionální učitel „kitingu“. Vojta je zkrátka mladá divoká krev, přístupná novým technologiím, takže má u nás na starosti zavedení REVITu a přípravu a tvorbu databáze rfa (můžu to sem napsat, neboť má podepsanou dost wostrou doložku…). Jeho působení u nás je podobně nákladné, jako REVIT a podobně nestálé, jako všechny softwary, ale za to je s ním větší sranda a proto nás to s ním baví. Jeho humor je jak parametrický 3D rfa model nerezového stolu, takže je dost podobný tomu našemu „nerezovému“.

Jsme prostě takový tým…

Nerezový!

Mám zájem